patterns >
Marianne Haring's Ravelry Store
> Mijn warme wolhobby


Mijn warme wolhobby
Het idee voor dit patroon is ontstaan toen ik, afgelopen september (2023), samen met mijn zus Linda (Wolhobby) op de terugweg was van de Knit&Knot beurs in Tilburg.
Linda heeft onder de naam Wolhobby al meerdere breipatronen ontworpen, waaronder een jaarlijks terugkerend mee-brei project wat ze tijdens de adventtijd gratis ter beschikking stelt aan de brei-community.
Toen bedacht ik mij, hoe leuk zou het zijn als ik nou eens een patroon ontwerp voor haar, wat haar naam draagt…. Zo kwam ik tot het ontwerp van deze col, ‘mijn warme Wolhobby’. In het patroon komt mijn liefde voor mijn zus, voor wat zij als Wolhobby doet voor de brei-community en mijn liefde voor breien samen in de vorm van gebreide hartjes.
Ik wens je heel veel breiplezier!
Liefs,
Marianne, De Wolzus
- First published: January 2024
- Page created: January 18, 2024
- Last updated: February 1, 2024 …
- visits in the last 24 hours
- visitors right now