patterns >
Ann Silje Rolness Designs
> TidløsHerregenser/ Timelessmenssweater



TidløsHerregenser/ Timelessmenssweater
#Tidløsherregenser er “ pappaen” til #tidløsgenser og #tidløsjakke.
Genseren har god bevegelsesvidde, og det anbefales å ta mål av tiltenkt mottaker eller av en genser du vet han/ hun liker. Du kan da både tilpasse lengden på bolen og ermer slik at genseren blir akkurat slik DIN mottaker ønsker.
Det ligger mye arbeid i å lage oppskrifter. Jeg setter derfor stor pris på om du respekterer at det ikke er tillatt å dele oppskriften videre med andre. Du må gjerne strikke å gi bort i gave, for det er jo så hyggelig å kunne glede noen med hjemmestrikka plagg.
Oppskriften er teststrikket. Skulle du likevel oppdage feil, har spørsmål eller det er andre ting du ønsker at jeg skal vite, så er du velkommen til å kontakte meg på Instagram : Made_by_AnnSilje :slightly_smiling_face:
Tusen takk for at du valgte å kjøpe min oppskrift! :) Jeg ønske deg en fin strikkeopplevelse, og så håper jeg på å få se bilder av din #tidløsherregenser :) Tagg meg gjerne om du publiserer i sosiale mediaer.
Strikkehilsen fra meg :)
28049 projects
stashed
15875 times
5329 projects
stashed
2736 times
521 projects
stashed
338 times
- Page created: September 4, 2019
- Last updated: August 13, 2020 …
- visits in the last 24 hours
- visitors right now